Povodom godišnjice njihove pogibije na grobove Branislava Negića u Banji Koviljači i Ivice Ivanovića, koji počiva na porodičnom groblju u zvorničkom naselju Šćemlije, vence je položila delegacija lozničkog Gradskog odbora srpskih ratnih veterana. Prema rečima Radosava Jošića, v.d. predsednika ovog odbora, pošta će biti odata i Lozničaninu Ljubomiru Romiću (50) na dan njegove pogibije, 3. juna. Čitajte na Lozničkim novostima.
https://loznickenovosti.com/2022/04/20/na-godisnjicu-pogibije-branislava-neg/


