Zvornik je i danas bez novozaraženih virusom korona, saopštio je Institut za javno zdravstvo Republike Srpske.
Načelnica Higijensko epidemiološke službe zvorničkog Doma zdravlja dr Cvijeta Ostojić Vasić kaže da je trenutna epidemiološka situacija zadovoljavajuća. Poslednja četiri dana nije bilo novozaraženih, a hospitalizovanih je iz Zvornika dvoje i jedno lice iz Šekovića.
Iz respiratorne ambulante potvrđuju da je smanjen priliv pacijenata koji se javljaju ljekarima.
Aktivnih je pet (5) slučajeva zaraze virusom korona, a u kućnoj izolaciji registrovano je 20 osoba, podaci su Higijensko-epidemiološke službe Doma zdravlja Zvornik.


