Kamere su vidljive kod Trga Jovana Cvijića, ”gledaju” sa stuba na sredini kružnog toka kod ED Loznica i sa još nekih mesta, a saznanje da se sve gleda, trebalo bi preventivno da utiče na one koji baš ne vole da poštuju sve propise i pravila ponašanja, a naročito kada padne mrak i misle da su ”nevidljivi”. Da je u toku uvođenje video-nadzora, za LN je potvrdio pomoćnik gradonačelnika Ljubinko Đokić koji ističe da Loznica i na tom polju prednjači u odnosu na ostale gradove Srbije. - Lozničke novosti


