Kompanija ‘’Rio Tinto’’ jutros je u Gornjim Nedeljicama od grupe meštana sprečena da počne sa pripremama za uklanjanjem objekata koje je ranije kupila u ovom selu. Meštani, među kojima su i aktivisti Udruženja građana ‘’Ne damo Jadar’’, tvrde da dozvole koje kompanija ima nisu ‘’legalne’’, dok druga strana tvrdi da je sve po zakonu. Na terenu je prisutna i policija. - Lozničke novosti
https://loznickenovosti.com/2023/09/20/u-gornjim-nedeljicama-mestani-sprecav/


