Zbog snimanja u Kravici, kadrova za film „Svjedok“ saobraćaj na dionici magistralnog puta Konjević polje-Bratunac, biće obustavljen u nedelju 23. januara od 10.00 do 12.30 .
Istorijsko-biografski film „Svjedok“ , čije snimanje je u Zvorniku najavio i radio Osvit, prati učešće doktora Zorana Stankovića u obdukciji 7.500 srpskih žrtava, na stratištima i stradanje srpskog naroda tokom ratnih dešavanja devedesetih godina. Tematika filma je priča o ekshumacijama iz masovnih grobnica na pet lokacija. Režiser Denis Bojić, film snima kroz pet „Povorki sjećanja“. Prva klapa u filmu je 23.januara u Kravici gde se snima upravo prva „Povorka sjećanja“.
Film „Svjedok“ u produkciji RTRS-a i Republičkog centra za istraživanje rata i ratnih zločina i traženje nestalih lica, snima se sa ciljem da se njim oda počast žrtvama odbrambeno-otadžbinskog rata i doktoru Zoranu Stankoviću. Ostalih četiri „Povorke sjećanja“, snimaju se u Mrkonjić Gradu 6. februara, u Brodu 13. februara, Šekovićima 20. februara, a u Zvorniku 27. februara.
Saobraćaj će u nedelju 23. januara od 10.00 do 12.30, umjesto magistralnim puta Konjević polje-Bratunac biti preusmjeren alternativnim putnim pravcem Drinjača-Bratunac.


