Slika
U Omladinskom centru danas je za osnovce i srednjoškolce održana radionica o digitalnom nasilju u okviru kampanje ”Nisi sam” koju sprovodi valjevska Kancelarija za mlade (KZM). - Lozničke novosti
http://loznickenovosti.com/2023/03/22/omladinski-centar-o-nasilju-se-ne-cut/


