Drugu godinu za redom Lozničanin Aleksandar Krstić prirediće u petak, 7. jula, izložbu fotografija nekadašnje „Viskoze“, baš na dan koji je obeležavan kao dan fabrike. Postavku će izložiti u prostoru bivše upravne zgrade, koji je sam uredio za ovu priliku, kako bi posetiocima obezbedio sigurnije kretanje po ruševinama nekadašnjeg giganta. - Lozničke novosti
http://loznickenovosti.com/2023/07/04/na-dan-viskoze-izlozba-u-unistenoj/


