Novosti / 11.06.2021

Festival “Zvono”:U Domu omladine predstava “Neko je ukrao sunce“

Slika
predstava neko je ukrao sunce

 

U okviru međunarodnog festivala dječijeg pozorišta “Zvono” danas od 16h u Domu omladine izvešće se predstava “Neko je ukrao sunce“, u izvođenju glumaca „Zvorničkog dramskog pozorišta“. U ovoj drami razotkrivaju se savremeni odnosi otuđena u porodici. Predstava je namjenjena za starije od 14 godina.

Festival “Zvono” organizuje zvorničko dramsko pozorište uz pomoć grada Zvornika, Ministarstva spoljnih poslova Srbije i Uprave za saradnju sa dijasporom i Srbima u regionu.