Na području Zvornika u periodu od 9 do 15 časova zbog montaže novih stubova električne energije neće biti na području dalekovoda “Industrija 3” do rastavljača R-22-1 po važećem uklopnom stanju, saopštili su iz ZEDP Elektro-Bijeljina.
Miran dan i noć za zaposlene u Profesionalnoj vatrogasnoj jedinici Zvornik. U protekla 24 sata nisu imali intervencija na terenu.
Na većini puteva regije Birač saobraćaj se odvija bez problema po suvim kolovozima. Na jednom dijelu dionice Vlasenica- Han Pijesak u dužini od 100 metara saobraćaj će se odvijati naizmjenično jednom trakom zbog sanacije klizišta. Putari savjetuju opreznu vožnju, posebno u područjima gdje ovog jutra ima umjerene magle.
Policijska uprava Zvornik saopštila je da su u protekla 24 sata tri lica lišena slobode, dva u Zvorniku i jedno u Bratuncu. Zabilježena je jedna saobraćajna nezgoda u Osmacima, a počinjena su i dva krivična djela u Bratuncu i Zvorniku.
U Zvorniku je u 8 sati izmjereno 15 stepeni. Meteorolozi kažu da nas očekuje malo do umjereno oblačno vrijeme uz duže sunčane intervale. Maksimalna dnevna temperatura dostići će 25 stepeni celzijusa.


