Najboljim sportistima grada 2022. godine u izboru Lozničkih novosti danas su u galeriji ”Mina Karadžić” u Vukovom domu kulture uručene nagrade, u prisustvu brojnih gostiju. Karatistkinja Brankica Negovanović, po drugi put, takmičarka KK Šampioni iz Banje Koviljače i Sportske jedinice MUP-a Srbije, i Aleksandar Lekić, drugi put zaredom, a treći inače, proglašeni su najuspešnijima. Za najbolji klub, treću godinu zaredom, nagrađen je KMF Loznica grad 2018, a priznanja su dobile i četiri sportske nade – rukometašica Sara Dimitrijević, ŽRK Loznica grad, Tijana Negić, ŽFK Loznica, Jovan Cvetanović, Akademija borilačkih sportova, i Đorđe Rakić, KMF Loznica grad 2018.- Lozničke novosti
http://loznickenovosti.com/2022/12/20/urucene-nagrade-najuspesnijim-sport/


