Zvornik / 22.08.2022

Oro : Za Donatorsko veče Udruženja “Bebe 1” za sada kupljeno 200 ulaznica

Slika
Nikolina Oro

Članove Udruženje porodica sa problemom steriliteta „Bebe 1“  mjesec dana djeli od za njih velikog događaja - Donatorske večeri.  Prema riječima predsjednice Udruženja Nikoline Oro, zadovoljni su dosadašnjim odzivom, a građani već rezervisali ili kupili 200 karti .

Donatorsko vece

Podjećajući da je Donatorsko veče  zakazano za 22.septembar u motelu Viktorija sa početkom u 19 časova, Oro je istakla da da će sva prikupljena novčana sredstva u toku Donatorske večeri, izvlačenjem imena, biće dodjeljena bračnim parovima.

Donatorsko vece 1

Kupovinom ulaznica čija je cijena 50 KM  dajete  svoj doprinos rađanju novog života. Predsjednica Udruženja “ Bebe 1” pozvala je sve privrednike regije Birač i ljude velikog srca da im se pridruže u ovoj velikoj humanitarnoj akciji i pomognu porodicama sa problemom steriliteta da se što prije ostvare u dugočekanoj ulozi – ulozi roditelja.

Ona je podjsetila da udruženje postoji 12 godina, I da je zahvaljujući procesu vantjelesne oplodnje rođeno 78 beba, dok će ih do kraja godine biti još više jer nekoliko članica očekuje prinovu.